USŁUGI FACEBOOK

USŁUGI FACEBOOK

Strona na Facebooku, sklep i grupy - jak to ugryźć?

0
MILIARDA AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW

Konto na Facebook zapewnia firmie wiele korzyści i nie jest to chwilowa moda tylko standard w marketingu.Facebook liczy około 1,5 miliarda AKTYWNYCH użytkowników- część z nich to Twoi obecni i potencjalni klienci, dlatego wykorzystaj to co daje Ci Facebook. 

Musisz wiedzieć, że oprócz standardowej strony FanPage Facebook zapewnia Ci też wiele innych możliwości takich jak: grupy, ogłoszenia, sklep czy relacje. Masz wiele możliwości, musisz mieć tylko siłę przebicia. W tym pomoże Ci zespół Socializeo.pl!

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Dzięki naszym usługom w prosty i szybki sposób wybijesz się ponad konkurencję. W jaki sposób? Profil który posiada większą liczbę osób obserwujących tzw. fanów, jest dużo lepiej postrzegany przez potencjalnych klientów czy marki.

 

FACEBOOK FANPAGE LIKE

Usługa Facebook FanPage Like zapewni Ci wybraną ilość polubień Twojego konta na Facebook'u. Dzięki przyrostowi fanów łatwiej dotrzesz do potencjalnych klientów. Zapewnij sobie wysoką pozycję!

AUDYT KONTA FACEBOOK

Jeżeli nie jesteś pewien czy w odpowiedni sposób prowadzisz swój profil lub jeżeli ucięło Ci zasięgi zamów u nas Audyt Konta na Facebooku. Przeanalizujemy cały twój profil! Sprawdzimy ustawienia, opisy i zdjęcia. Wskażemy Ci błędy, treści do zmiany i damy wiele przydatnych rad!

nasza oferta

PAKIET START

19,00 zł
Pakiet idealny dla osób rozpoczynających swoją działalność na Facebooku.
W pakiecie otrzymasz:
- 100 FanPage Like
- Obsługę mailową
KUP

PAKIET SILVER

169,00 zł
Usługa dla zaawansowanych profili na Facebooku. Zapewnia naturalny przyrost fanów.
W pakiecie otrzymasz:
- 1 000 FanPage Like
- Obsługę mailową
kup

PAKIET GOLD

799,00 zł
Usługa PREMIUM dla osób lub firm chcących maksymalnie podnieść swój status na Facebooku.
W pakiecie otrzymasz:
- 5 000 FanPageLike
- Obsługę mailową i telefoniczną
+ GRATIS Audyt profilu
KUP

POJEDYNCZA OFERTA